Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług fotografii ślubnej z MP Foto.

Zawartość pakietów ślubnych jest zróżnicowana, i zależy zależy od tego, jakie elementy ślubu ma uwiecznić fotograf, jak długo chcecie nas widzieć na swoim ślubie i jak ma wyglądać prezentacja zdjęć. Co możemy dla Was sfotografować?
Najważniejsze etapy w fotografii ślubnej i pomysły na sesje z okazji ślubu to:

  • sesja narzeczeńska (opcjonalna)
  • przygotowania (fryzjer, kosmetyczka, ubieranie pana młodego i panny młodej)
  • tradycyjne błogosławieństwo jeśli je przewidujecie
  • ceremonia ślubna w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego
  • zabawa weselna
  • plenerowa sesja ślubna innego dnia (także opcjonalna)

Dobry fotograf ślubny

stara się towarzyszyć Młodej Parze także w drodze do kościoła bądź Urzędu Stanu Cywilnego. Ważną decyzją jest także czy chcecie umówić się na sesją narzeczeńską i sesję plenerową po ślubie.
Pamiętajcie, że dla mieszkańców miejscowości gdzie pracujemy najczęściej (jak Kępno, Kalisz, Ostrów Wlkp, Poznań, Wrocław) zawsze mamy przygotowane dodatkowe promocje i bonusy. Nie zapomnijcie zapytać!
Mamy nadzieję że już macie już wizję tego jaki zakres usług chcecie zamówić na swój ślub. Zapraszamy do kontaktu (tel. 530 769 239) lub korzystając z formularza.

Jeśli jeszcze się zastanawiacie jak mogą wyglądać zdjęcia z poszczególnych etapów ślubu, poniżej znajdziecie nasze zdjęcia z podziałem na przygotowania, zdjęcia z ceremonii ślubnej, zdjęcia weselne oraz sesje ślubne w plenerze.

Fotografia ślubna - portfolio